fbpx
Політика
Війська російських окупантів приведені в повну бойову готовність на кордоні з Кримом

Росіяни розгорнули артустановки і “Гради”.

Біля територій, підконтрольних Україні, окупанти Кримського півострова привели у повну бойову готовність війська Південного та Центрального військових округів, підрозділи повітряно-десантних військ та транспортну авіацію.

Про це повідомив на брифінгу речник адміністрації Президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

“Під видом військових навчань на півдні Росії та на території Кримського півострова задіяно 8,5 тисяч осіб, 900 одиниць військової техніки, 200 літаків і гелікоптерів та 50 кораблів. На Кримський півострів прибув начальник ГШ ЗС РФ генерал армії Герасимов”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з оперативною інформацією, уранці 12 лютого у безпосередній близькості до контрольованої Україною території окупанти розгорнули в бойові порядки РСЗВ “Град” (новітнього зразка на базі машини КамАЗ) та САУ. Для того, аби замаскувати свою діяльність поряд з адмінкордоном, росіяни розгорнули димову завісу.

“Такі акції свідчать про недружні наміри РФ щодо нашої держави. Тому військове командування України вживає адекватних заходів”, – пояснив Лисенко.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що громадська блокада Криму переходить в інший формат. Активісти більше не контролюють транспортний потік, а переходять на контрольно-пропускні пункти як спостерігачі. Оскільки це режимна зона, прикордонники інструктують активістів, як себе поводити і навчають основам права та психології.

Щоби перейти в законну площину, активісти економічної блокади Криму створили громадське формування. До нього увійшло 49 осіб, усі вони пройшли десятиденне навчання й перевірку.

Джерело.