Дозвілля
Відверті світлини молодої Мадонни (фото)

Співачка Мадонна була та ще, напевно, довгий час залишатиметься для багатьох справжнім c..c-символом. Ікона поп-музика ніколи не цуралась відвертих нарядів та фотосесій, тож пропонуємо згадати її найспокусливіші знімки минулого.

Здається, що Мадонна заради успіху була готова на усе, і це частково є правдою. Ще у 1978 році вона залишила рідний Мічиган та переїхали до Нью-Йорку, щоб створити співочу кар’єру. Сьогодні можна лише захоплюватися її вчинком та відданості своїй справі.

У минулому сторіччі в кар’єрі Мадонни відбувалося будь-що. Від легендарного знімку оголеною на фоні “Голлівуду” до раптових зустрічей із папараці у не надто товарному вигляді. Але на рішучість співачки підкорити світ не впливало ніщо, і сьогодні вона абсолютно заслужено може носити звання ікони стилю та музики.

Читайте також: Як в Китаї жорстко вибирають стюардес (фото, відео)

Сьогодні Мадонні вже 57 років, але вона все одно дивує світ неймовірною зовнішністю та відвертістю. Однак сімейне життя в неї не склалося. Жінка програла судовий процес колишньому чоловіку Гаю Річі, і тепер її син Рокко мешкатиме з батьком.

мадонна7

молода мадонна4молода мадонна2

Джерело.

Related Post