Дозвілля
Відверта розмова. Брежнєва, як виявилося, встигла попрацювати навіть посудомийко (відео)

Співачка Віра Брежнєва, яка привітала Меладзе із днем народження словами кохання, у своєму житті змінила декілька професій, йдеться у “Світському житті”.

“Ким я тільки не була в своєму житті! Навіть посудомийкою в кафе була, а бармени тоді для мене були вищою кастою. Вони, звісно, заробляють більше посудомийок, і більш естетично все це виглядає”, – розповіла Віра Каті Осадчій  на благодійному вечорі, де готувала для відвідувачів ресторану безалкогольні коктейлі.

Віра пригадала, як влаштовувалася на роботу до кафе. “Влаштовували по протекції, там спочатку працювала моя старша сестра Галя. Я навчалася у школі в 11 класі. Робота була з 3 години дня до 11 вечора. Я встигала піти у школу, звіди йшла у кафе, кафе “Дюна”. Якщо вони мене зараз бачать – то привіт! Я не знаю, чи зараз воно існує, давно не була у тому мікрорайоні. Я приходила після школи, робила там уроки, поки нікого з відвідувачів не було. Потім вже приходили люди. Найнеприємніше та найскладніше – це були попільнички. Бо попел вдавлюють у попільнички, а ще – жуйки”, – зауважила зірка. Дай Боже, нам жити так, щоб наші діти хоча б до повноліття не працювали. Але у Дніпродзержинську була така ситуація. Мені круто було, що я пішла заробила і принесла додому 5 гривень. У мене була ставка”, – підкреслила артистка розмір тодішніх своїх доходів.

Турботлива матуся двох доньок вже подбала про канікули для дівчаток. “Соня їде у свою улюблену Америку, у свій улюбений New-York Film Academy. З Сарою ми місяць будемо в Італії, а далі подивимося”, – підсумувала Віра.

Більше читайте тут:  Віра Брежнєва за кермом екскаватора у новому кліпі (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook