fbpx
Світ
Відповідь Путіна про історичні джерела його промов підкорила мережу (відео)

В мережі набирає популярності відео, де президент Росії Володимир Путін в черговий раз показав низький рівень інтелекту.

Конфуз відбувся під час зустрічі російського президента з молодими російськими вченими-істориками. Відео демонструє, як Путін, запинаючись і повторюючись, відповідає на питання про визначення авторитетних думок, якими він користується у вирішенні сучасних російських проблем. “

” У мене таке питання: ви часто цитуєте філософів, істориків, громадських і державних діячів, таких як Бердяєв, Ключевський, Столипін. Скажіть, а якому корпусі тих історичних матеріалів, до яких ви звертаєтеся, щоб вирішувати питання, які виникають перед сучасною Росією ? “- запитала у Путіна одна із присутніх.

Відзначимо, що, відповідаючи на питання, президент РФ не тільки заїкався, але і щосили жестикулював, намагаючись підібрати потрібні слова. Користувачі мережі припустили, що в суфлера глави РФ стався інфаркт.

Путіна порівнюють з Містером Біном, як два дурника намагаються відповісти на розумні питання, не маючи власне нічого в голові.