Світ
Відомий актор перед своєю жахливою смертю зробив селфі (відео)

Жахлива смерть 27-річного голівудського актора Антона Єльчина моментально облетіла всі світові ЗМІ. Актора знайшли на задньому дворі його власного будинку в передмісті Лос-Анджелеса, розчавленим важкезним джипом Grand Cherokee.

Як повідомляє портал новин про життя знаменитостей TMZ, тіло Єльчина знайшли його друзі, які прийшли до нього додому, занепокоєні тим, що він не з’явився на заплановану репетицію і не відповідав на телефонні дзвінки.

Друзі актора застали страшну картину: труп був затиснутий між автомобілем і встановленою на воротах поштовою скринькою. Мотор джипу працював, а коробка передач була в нейтральному положенні. Виглядає так, що залишений без ручного гальма автомобіль на нейтральній передачі, скотився по крутому спуску, придавивши своєю вагою актора.

Однак залишається незрозумілим, з якої причини він опинився біля воріт саме в цей момент. Наразі в поліції схиляються до версії про нещасний випадок.

Читайте також: В АВТОКАТАСТРОФІ ЗАГИНУВ МОЛОДИЙ АМЕРИКАНСЬКИЙ АКТОР (ФОТО)

Повідомляється також, що за кілька хвилин до жахливої трагедії Єльчин зробив своє останнє селфі.

Американський актор Антон Єльчин російського походження – він народився в 1989 році в Ленінграді в сім’ї професійних фігуристів Віктора Єльчина та Ірини Коріної. Йому було півроку, коли сім’я емігрувала в США.

Першою його роллю стала роль Роббі Едельштейн в серіалі “Швидка допомога”. Незважаючи на молодий вік, Єльчин мав багатий акторський досвід – він встиг зіграти головні ролі в багатьох яскравих фільмах. Зокрема, його добре знають за фільмами “Серця в Атлантиді”, “Як божевільний”, “Зоряний шлях”, “Альфа Дог”, “Доктор Хоф”.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook