Дозвілля
Відома російська актриса прийшла на шоу Урганта в жовто-синій сукні (фото)

Випуск популярної програми був присвячений 60-річному ювілею легендарного театру “Современник”, актрисою якого Чулпан Хаматова є багато років. Її наряд, що нагадує кольори українського прапора, викликав бурхливу реакцію громадськості. Обговорювали спідницю і светр актриси в соціальних мережах.

152.jpg (32.62 Kb)

Жовта сукня з пишною спідницею і блакитний светр актриси разюче контрастував на фоні того одягу, в якій на зйомки прийшли колеги Хаматової.

У коментарях в соціальних мережах тут же почалися палкі дебати: чи має жовто-блакитний наряд Хаматової прихований підтекст?

“Може, вона таким чином підтримала Україну і перемогу Джамали на Євробаченні”, – задавалися питанням шанувальники російський зірки.

“Дуже промовистий наряд. Хаматова хіба за Джамалу? Та не шукайте ви в цьому ніякого прихованого підтексту, жовтий і блакитний зараз в тренді, так що не драматизуйте”, – писали люди в соціальних мережах.

Додамо, що раніше ЗМІ повідомили, що петиція проти перегляду голосів і перемоги Джамали на “Євробаченні – 2016” від ніби то вірменина Артура Ованесяна виявилась насправді фейкова. Журналісти довели, що людина з тими даними, які Ованесян залишив в Інтернеті, – вигаданий аккаунт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОЗЧУЛЕНИЙ ВАКАРЧУК НА РУКАХ ВИНІС ІВАННУ ЗІ СЦЕНИ. ВОНА НЕЙМОВІРНО ЗАСПІВАЛА “ВОДОГРАЙ” (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post