Без рубрики
Відеофіксацію порушень ПДР «налаштують» до осені

У цьому році в Україні запрацює відеофіксація порушень ПДР .

Відповідну постанову №94 «Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки» прийнято ще в січні цього року, але вступить в силу лише 4 вересня.

У сьогодення в уряді готуються до даного нововведення. Так, до теперішнього моменту, як повідомляють в МВС, було створено робочу групу з впровадження названої системи. Група вже розробила проект постанови Кабміну, яким буде затверджено порядок функціонування системи автофіксації, а також порядок звернення порушив ПДР особи в поліцію. В даний час документ допрацьовується в структурних підрозділах поліції, після чого буде направлений для узгодження центральних органів виконавчої влади і подальшого розгляду Кабінетом міністрів.

«Реалізація на належному рівні положень законодавства про автоматичної фіксації правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, зокрема забезпечення повноцінного і ефективного функціонування зазначеної системи, вимагає комплексного підходу з урахуванням світового досвіду, нормативного забезпечення роботи технічного обладнання для автоматичної фотовідеофіксації, визначення системи впровадження та фінансування функціонування такої системи »- повідомили в МВС.

Нагадаємо, раніше в. о. директора Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій повідомив, що для запуску системи автоматичної фото- і відеофіксації порушень ПДР необхідно прийняти регулює постанова Кабінету міністрів. Нормативний документ планується затвердити до осені цього року.

Проте, вже зараз одеська поліція презентувала два комплексу по фото- і відеофіксації порушень « Перфект-4 ». Вони вже встановлені на Конюшиновий мосту міста. Дані прилади повністю українського виробництва і повністю відповідають законодавчій базі.

Читайте також: ПРАВИЛА ПРОДАЖУ АВТОМОБІЛІВ ЗМІНЕНО

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook