fbpx
Політика
Бойовики ЛНР вільно розгулюють Києвом. Активіст: “Ось так у нас працюють СБУ і МВС” (Відео)

Активістам організації «Стоп терор» вдалося виявити в центрі Києва в одному з ресторанів мережі «Катюша» колишнього керівника «Південно-Східної армії » в ЛНР Сергія Корсунського.

На першому етапі виникнення сепаратистського руху Сергій Корсунський був правою рукою ватажка ЛНР Валерія Болотова. На одному з перших відео в 2014 році Корсуньський стоїть поряд з Болотовим, який робить заяву, що ЛНР хоче стати одним з федеральних округів Росії.

Корсунський2

Як бачимо на цьому відео, зробленому в Києві, Корсунський приїхав до столиці України на дорогому «Лексусі» разом з дружиною і дитиною. Приїжджає регулярно і не приховує цього. Також, не приховує своїх поглядів, вважає, що Україна винна в розв’язуванні війни на Донбасі. Нарешті, Корсунський із задоволенням готовий побачити в Києві Гіві, Моторолу, Родіона Мірошника, Олександра Єфремова, аж ніяк не вважаючи їх злочинцями. Крім того, він показав папір, що проти нього не порушувалася кримінальна справа і він не переслідується правоохоронними органами в рамках українського закону.

Ось так у нас працюють СБУ і МВС.

Джерело.