Політика
Ветерани АТО погрожують меру Івано-Франківська шинами (відео)

В Івано-Франківську триває боротьба за землю. Ветерани АТО, обурені тим, що їхні вимоги ігнорують, перейшли від слів до діла. Як відреагували місцеві чиновники – знають наші кореспонденти.

Ветерани АТО принесли на площу перед Івано-Франківською міськрадою сміттєві баки. Кажуть, що у них накопичилися питання до міського голови. Олександр хоче знати – коли ж розглянуть його заяву на отримання землі, яку він написав ще півтора року тому.

“Ми прийшли сюди не просити. Ми прийшли сюди вимагати, відстояти свої права. Сьогодні ми збираємось нагадати, що ми є, нагадати, що нам обіцяла влада і нічого не зробила”, – каже боєць АТО Олександр Лебедь.

У міськраді таких заяв зараз майже 800. Під сукном.

“В разі подальшої бездіяльності та невиконання вимог, викладених в меморандумі, ми будемо змушені висловити недовіру Марцінківу”, – попереджає голова ГО “Обласна спілка учасників АТО” Андрій Долик.

З меморандумом ветерани вирушають до мера. Просять ознайомитися і підписати.

“- Про те, що міська рада… про резервування та оформлення в комунальну власність земельних ділянок для учасників АТО. Це робиться.

– Що робиться? Щось зробилось хоч щось. Два роки. Ану підніміть руку, хто отримав земельну ділянку. Нема нікого. Ви нічого не робите.

– Ви між собою ділите. А нам – во. Ми воюємо і воювали за землю, за всю Україну, за наших матерів, дітей. Ну не за таку владу як ви є. Ганьба. Ганьба”.

Після годинної дискусії мер зрештою обіцяє розглянути земельне питання. Згодом.

“На наступну сесію в першу чергу земельних ділянок не так багато є, але ми дамо в першу чергу родинам загиблих, інвалідам, вони отримають земельні ділянки”, – обіцяє міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Атошники вимагають, щоб їхніх делегатів включили до комісії при міській раді, яка працює над виділенням ділянок.

“Якщо до 13 числа все це не буде виконане. Що ми написали. Хоча б процентів 80 має бути виконано. Повірте мені, я на грані того, щоб ті ящики і колеса. Вони всі будуть тут”.

Під тиском мер підписав меморандум. Але більшість ветеранів не приховують, що не вірять, що міський голова виконає свої обіцянки. І запевняють: якщо 13 травня справа не зрушить з мертвої точки, то сміттєві баки і шини підуть в хід.

Читайте також:  На Житомирщині по-звірячому вбили молодого “кіборга” (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook