Події
Вчительку біології арештували за неприпустимі дії з п’ятьма школярами (фото)

Дівчина здійснила  із п’ятьма 17-річними хлопчиками. Вчительку біології 24-річну Маркіту Елстон заарештували через звинувачення в домаганнях до учнів середньої школи в штаті Теннессі. Молоду вчительку звинуватили в спокушанні і в  стосунках з п’ятьма школярами, передає Mirror.

У поліції повідомили, що були шоковані, коли до них почали звертатися все нові і нові жертви. Слідчі в Нешвіллі, штат Теннессі, досі складають звіти. Прокурори стверджують, що Елстон здійснила статевий акт із п’ятьма 17-річними хлопчиками в період з вересня до листопада 2014 року.

Читайте також: У США  ВЧИТЕЛЬКА РОЗБЕЩУВАЛА ПІДЛІТКА З “ДОЗВОЛУ” ШКОЛИ (ФОТО)

 Департамент поліції Нешвілла почав розслідування ще в листопаді 2014 року. Елстон відправили в адміністративну відпустку за шкільною системою, коли розслідування почалося, вона звільнилася за власним бажанням. Нагадаємо, у США 24-річну вчительку звинуватили в з 17-річним учнем.

Однак жінка заявила, що саме школа частково винна в її злочині. Жінка вважає, що школа знала про її стосунки з учнем і навмисне закривала очі на злочин, щоб захистити репутацію навчального закладу. Вчителька також зазначила, що не ухиляється від свого вчинку і не соромиться.

вчитель быологыъ

Джерело.

Related Post