fbpx
Дозвілля
Вчені назвали оптимальну кількість за віковими категоріями

У США дослідники, які займаються вивченням, вирішили з’ясувати, яка кількість актів протягом року є оптимальною для кожної вікової категорії, повідомляє “МК“.

Вчені провели дослідження для категорій людей у віці від 18 до 29 років, від 30 до 39 і від 40 до 49 років.

Так, для категорії, що досягла повноліття (18-29), дослідники припускають 119 разів активності на рік, а точніше – близько двох разів на тиждень.

Як виявилося, людям у віці 30-39 і 40-49 років вже менше відводять кількість актів: у середньому за рік їх вистачає на 86 і 69 разів.

А ось для віку “за 50” вчені статистику не вели.

Хоча фахівці розглянули  потреби людей у віці до 50 років, низка інших досліджень, проведених останнім часом, дозволяє припустити, що потреба в близькості зберігається у людей набагато довше.

Зокрема, в липні цього року фахівці з’ясували, що інтерес до у людей старше 50 років далеко не завжди знижується, а в окремих випадках навіть підвищується. Пізніше вчені заявили, що жінки у віці від 50 до 70 років інколи отримують навіть більше задоволення, ніж 20-річні дівчата, а експерти Північноамериканського товариства  прийшли до висновку, що потреба в ньому не зникає у жінок і після 70 років.

 

Джерело.

Related Post

facebook