fbpx
Світ
Вбивство 4-річної дівчинки у Росії: деталі.

У понеділок однією з найбільш обговорюваних в Інтернеті новин стала подія у московській станції метро “Жовтневе поле”, де була затримана жінка із закривавленою головою дитини в руках.

Пізніше стало відомо, що вранці 29 лютого в квартирі на вулиці Народного ополчення в Москві сталася пожежа. В ході гасіння пожежні виявили обезголовлене тіло чотирирічної дівчинки.

Повідомляється, що затримана була нянею вбитої.

Соцмережі облетіли відеозаписи, на яких видно, як одягнена в чорне жінка ходить туди-сюди біля входу в станцію метро “Жовтневе поле”, тримаючи в руках голову дитини.

За свідченнями очевидців, так тривало хвилин 20. Час від часу жінка вигукувала “Я – терористка” і “Я вашої смерті хочу”.

Журналістка Поліна Микільська розповіла агентству Рейтер, що йшла до метро, ​​коли її увагу привернула жінка, що вигукувала “Аллах акбар!”.

“Я побачила у неї в руках закривавлену голову, але подумала, що вона несправжня. Але дехто з присутніх навколо говорив, що справжня”, – додала Микільська.

Під час затримання жінка погрожувала себе підірвати, однак наявність у неї вибухівки не підтвердилася. На місці затримання працювала група ФСБ, яка перевіряла територію на наявність вибухових речовин.

Стало відомо і ім’я підозрюваної у жорстокому вбивстві чотирирічної дівчинки – це 38-річна громадянка Узбекистану Гюльчехра Бобокулова.

У понеділок, дочекавшись, поки батьки зі старшою дитиною покинуть квартиру, вона “з невстановлених причин вбила малолітню, підпалила квартиру і покинула місце події”, йдеться в повідомленні Слідчого комітету.

Як повідомила журналістам старший помічник керівника московського управління Слідчого комітету Юлія Іванова, “з огляду на явно неадекватну поведінку затриманої, слідчі негайно призначили їй судово-психіатричну експертизу для встановлення її здатності розуміти значення своїх дій та вчинків”.

Джерела Інтерфаксу повідомили, що жінка, схоже, перебувала під впливом психотропних речовин.

Кримінальну справу порушено за статтею “Вбивство малолітньої” (частина 2 статті 105 Кримінального кодексу РФ).

Батьки вбитої дівчинки розповіли журналістам, що Бобокулова пропрацювала в їхній родині більше року і здавалася їм відповідальної нянею, але останнім часом вона перебувала у вкрай напруженому стані.

А московські міграційна влада заявили, що підозрювана приїхала в Росію законно, але працювала нелегально, тому що не набула трудового патенту.

Керівник столичного управління ФМС Ольга Кирилова розповіла Інтерфаксу, що громадянка Узбекистану після приїзду в Москву встала на міграційний облік в районі Вихіно-Жулебіно.

“Вона назвала метою в’їзду в Росію роботу. Про те, що громадянка Узбекистану працює, і про те, що вона знаходиться на північному заході Москви, в міграційну службу повідомлень не надходило”, – зауважила Кирилова.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook