fbpx
Світ
Варшава планує повернути з Росії уламки літака президента Качинського в судовому порядку.

Росія відмовилася передати Польщі уламки літака Качинського, мовляв, слідчі дії тривають.

СК РФ не передасть уламки літака президента Польщі, що розбився під Смоленськом, бо розслідування катастрофи нібито ще не закінчено. Про це заявив офіційний представник СКР Володимир Маркін. Він навіть назвав польських колег “клоунами в очах всього світу”, які “не знають елементарних речей”.

Нагадаємо, що літак президента Польщі Леха Качинського розбився під Смоленськом у 2010-му році. Президентське подружжя і ще 94 пасажири лайнера загинули. У польській прокуратурі вважають, що катастрофа сталася через помилку екіпажу і російських авіадиспетчерів. Мацеревич з 2010 року очолював парламентську комісію з розслідування причин смоленської трагедії і не раз робив гучні заяви про відповідальності російської сторони за авіакатастрофу.

Нагадаємо, що Польща готова подати позов проти Росії до Європейського суду з прав людини через авіакатастроу під Смоленськом.

Кандидат у міністри закордонних справ Вітольд Ващиковський заявив, що Варшава зажадає повернути уламки літака президента Качинського в судовому порядку.

Джерело.

Реклама