fbpx
Політика
“Вам всіх не засадити”, – останнє слово Савченко 9 березня(Повне відео)

Українську льотчицю Надію Савченко у середу вранці доставили в Донецький суд Ростовської області. Українку завезли в суд у супроводі п’яти поліцейських машин.

Засідання суду розпочалося о 10:00 за Києвом. На початку своєї промови Савченко пояснила, що говорити буде рідною мовою, а перекладач зачитуватиме промову російською.

Савченко в останньому слові заявила суду, що вона не визнає себе винною в причетності до вбивства журналістів і незаконному переході кордону Росії і України.

«Тепер, коли у мене тиждень сухого голодування, ви дали мені слово і вважаєте це нормальним. Якщо ви хотіли показати, які російські фашисти і як вбивають людей, у вас відмінно це вийшло. Це не мої адвокати просили мене голодувати. Моя команда адвокатів найкраща в Росії. Вони справжні люди і борються в Росії з тим, що тут відбувається. Ви кидаєте в тюрми людей, які мене підтримують. Ви думаєте, що на їх місце не прийдуть інші. А якщо цих кинете в тюрми, прийдуть ще більше. Всіх сюди не посадити, Майдан в Росії буде, Путін не зможе утримувати владу на крові, це неприродньо», – цитує слова Савченко кореспондент Антон Наумлюк.

При цьому вона заявила, що у суду є максимум тиждень на винесення рішення.

«Суд забрав у мене тиждень життя і у вас є тільки тиждень на винесення рішення, і може я до цього рішення доживу. Ви можете зачитати вирок зараз або завтра, або максимум через тиждень», – заявила Савченко.

Джерело.

Реклама