Політика
Валерія Гонтарєва проти журналіста

Валерія Гонтарєва погрожує розправою журналісту, який намагається порушити кримінальну справу проти неї.

Голова НБУ та її люди погрожують журналісту Олександру Дубінському, який намагається порушити кримінальну справу проти її родини, яка незаконно знімала великі суми грошей в момент закриття “Дельта Банку”.

Про це журналіст написав на своїй сторінці у Facebook.

370390

Олександр Дубінський неодноразово наводив конкретні факти щодо зловживання Гонтарєвою службовим становищем, яке дозволило їй незаконно знімати величезні суми в касі “Дельта Банку” тод,і як інші вкладники годинами стояли на вулиці в десятиградусний мороз, щоб отримати хоча б тисячу гривень зі своїх заощаджень.

Олександр навів уривок з довідки з аналізом двох телефонних номерів, які використовувалися для залякування і погроз:

“Абонентські номери 380662610311 і 380730426292 використовувалися в одному і тому ж мобільному апараті Samsung E1200 IMEI35433307792180. Обидва номери включалися і працювали в районі дії базової станції (БС) за адресою: Київ, вул, Банкова, 2.

В цьому корпусі розташований департамент банківської безпеки Нацбанку. Його очолює Олександр Скомаровський, який раніше працював в органах Служби безпеки України.

Скомаровський працював на посадах директора департаменту безпеки, начальника управління безпеки, радника голови правління з питань безпеки в наступних банківських установах: ПАТ „ВіЕйБі Банк“ (Бахматюк), ПАТ „Терра Банк“ (Луцький), ПАТ „КБ“ Преміум», — пише Дубінський.»

Автор: Оксана Матвейчук

Читайте також: Звернення одеситки Цилі Зингельшухер до Путіна набирає популярність в мережі (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook