Політика
В український ефір повернуться два російські телеканали

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про відновлення трансляції російських телеканалів “Єврокіно” і “Радість моя” на території України.

“Російські телеканали “Єврокіно” і “Радість моя” залишаться в кабельних мережах”, – йдеться в повідомленні прес-служби регулятора.

Як зазначається, телеканали вжили заходів для приведення своєї діяльності у відповідність до вимог українського законодавства і надали Нацраді необхідні докази.

“Голова Національної ради Юрій Артеменко повідомив, що в регуляторний орган надійшли гарантійні листи від правовласників програм “Єврокіно” і “Радість моя”, в яких вони запевняють про вжиті заходи щодо усунення порушень українського законодавства”, – повідомила прес-служба.

Рішення про заборону телеканалів “Єврокіно” і “Радість моя” Нацрада ухвалила в ході засідання 17 березня. Крім цих телеканалів у той день з переліку іноземних програм виключили російські телеканали “Музика Першого”, “Оcean-TV”, “HD Life”, “ТДК (Телевізійний Дамський Клуб)”, “24 Док”, “Дитячий”, “STV” , “Індія ТБ”, “Здорове телебачення”, “Ля-мінор ТБ”, “Drive”, “Мати і дитя”.

Читайте також: Стали відомі прямі власники головних українських телеканалів (інфографіка).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook