Політика
В Україні заборонили символіку ще однієї лівої партії

Міністерство юстиції України наказом від 12 квітня заборонило символіку Соціалістичної партії, лідером якої є Олександр Мороз.

У заяві, оприлюдненій на офіційному сайті міністерства, вказується, що наказом затверджено правовий висновок комісії з питань дотримання закону про декомунізацію.

Зокрема, комісія розглянула питання наявності на емблемі та прапорі СПУ зображень серпа і молота та надала відповідний висновок:

Композиційне вирішення та колористика символів СПУ також аналогічні радянським. Тому і емблема, і прапор СПУ однозначно потрапляють під дію Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в України та заборону пропаганди їхньої символіки” й не можуть надалі використовуватися у такому вигляді.

Відзначимо, що керівництво партії обіцяло змінити символіку, але не зробило цього.

Крім того, комісія при Мін’юсті визнала, що найменування Соцпартії не суперечить закону про декомунізацію. Також комісія заявила, що статут і програма Соціалістичної партії України не містить положень, які є пропагандою комуністичного тоталітарного режиму.

Нагадаємо, в грудні 2015 року Мін’юст заборонив іншу ліву силу — Компартію України.

Читайте також:  У дворі Київради невідомі побили депутатів від “Свободи”. Одного з них госпіталізували (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook