fbpx
Дозвілля
В пост-шоу “Холостяк. Як вийти заміж” змінився склад експертів (фото)

Телеканал СТБ розпочав зйомки 7-го сезону пост-шоу «Холостяк. Як вийти заміж ».

У цьому році в складі постійних експертів пост-шоу «Холостяк. Як вийти заміж »відбулися зміни. До Анни Калині приєднався відомий телеведучий Дмитро Карпачов. Третій експерт буде змінюватися в залежності від теми випуску.

Повідомляє intermarium з посиланням на viva

«Мені доводилося раніше працювати з Дмитром на проекті« Детектор брехні », і ще тоді я побачила, що він не просто кращий у своїй справі на українському ТБ, у нього величезний кредит довіри серед телеглядачів. Однак раніше Діма був дуже зайнятий в великій кількості інших проектів телеканалу СТБ. Зараз, у зв’язку зі змінами, у нас нарешті з’явилася можливість, яку я не могла упустити, – знову попрацювати разом. Можу з упевненістю сказати, що я абсолютно задоволена таким вибором! Адже вміння Карпачова достукатися до учасниць, пояснити їм причини тієї чи іншої реакції Холостяка на їх поведінку просто захоплює! Я вважаю його найкращою кандидатурою на це місце », – пояснює своє рішення Анна Калина.

У першому випуску пост-шоу, який вийде в ефір 17 березня, в ролі третього експерта виступить головний герой 6 сезону проекту Іраклі Макацарія, який допоможе розібратися, як не перетворити перше враження останнім.

Крім того, Ганна розкриє безліч «закулісних» історій про зйомки 7 сезону проекту «Холостяк».
Нагадаємо, головним героєм 7-го сезону романтичного реаліті «Холостяк» став 29-річний чемпіон з плавання на короткі дистанції, майстер спорту міжнародного класу Дмитро Черкасов .

Читайте також:ЧЕРКАЩАНКА ІЗ ЧИКАГО ПРИВЕРНУЛА ДО СЕБЕ УВАГУ КРАСУНЧИКА НА ШОУ “ХОЛОСТЯК” (ВІДЕО)