Події
В Одесі жінка перерізала горло власному братові

37-річний житель Суворовського району м. Одеси загинув від ножового поранення в шию, яке сестра завдала йому у стані алкогольного сп’яніння.

Причиною трагедії стала сімейна сварка. Того дня у 30-річної підозрюваної та її старшого брата померла мати. Жінка деякий час хворіла і, зі слів доньки, усі пов’язані з цим турботи лягли на її плечі. Купивши горілки, брат із сестрою вирішили пом’янути померлу. Під дією спиртного одеситка почала докоряти родичеві, що той не допомагав їй у лікуванні та догляді за матір’ю.

Виникла сварка, яка згодом переросла у бійку. Крапку у конфлікті жінка поставила за допомогою кухонного ножа. Вдаривши чоловіка у шию, вона пошкодила йому сонну артерію та стінки глотки. Від отриманих травм потерпілий помер на місці.

Зрозумівши, що накоїла, підозрювана вирішила інсценувати пограбування. Вона змила з себе кров, розкидала по кімнатах речі з шаф і зателефонувала до поліції. Правоохоронцям, які прибули за викликом, жінка пояснила, що міцно спала, а коли прокинулася, виявила мертвого брата та безлад у квартирі.

Читайте також: З невідомих причин розлючені собаки понівечели припарковане авто (відео)

Джерело.

Related Post

facebook