Події
В Івано-Франківську затримали маніяка-ґвалтівника на місці злочину (відео)

Спіймали на місці злочину. В Івано-Франківську поліцейські затримали ґвалтівника в момент, коли він намагався задушити свою жертву. Дівчина дивом залишилася жива. Адже, як виявилося, 56-річний ґвалтівник – досвідчений рецидивіст.

Їхня зміна вже закінчувалася, коли на робочий планшет надійшло повідомлення про зґвалтування. На місце НП патрульні Інна та Віталій дісталися в лічені хвилини.

“Він лежав на ній, тримав руки на шиї і почав тікати”, – сказав Віталій Федюк, інспектор патрульної поліції.

Чоловіка наздогнали.

“Він вже навіть будучи в наручниках неодноразово намагався втекти, просився, щоб його відпустили, пропонував гроші”, – додав інспектор Федюк.

Інспектор Інна в цей час приводила до тями жертву.

Виявилося, затриманий – 56-річний місцевий житель. Раніше вже був судимим. Поліцейські припускають: за жертвою стежив, і напад ретельно спланував. Місце вибрав безлюдне.

Це поле – усього за декілька кілометрів від Івано-Франківська. Молода жінка добре знала цю стежку. Вона веде до джерела, звідки Тетяна часто набирала воду додому.

У рідному селі Тараса – так звуть затриманого – добре знають і бояться.

Чоловік двічі сидів за зґвалтування, а в 96-му його засудили за жорстоке вбивство вагітної жінки.

“Вчителька йшла через лісок, на сьомому місяці вона була вагітна. Він зґвалтував її, закопав у лісі, яму прикинув хмизом, так її через деякий час знайшли”, – розповідає Ольга Домин, Петриловський сільський голова.

Засудили до смертної кари, але потім замінили її на 20 років суворого режиму. В цьому році Тарас звільнився. І знову опинився за гратами – зараз він у СІЗО. Єдиний, хто не вірить у провину – батько.

Якщо провину чоловіка доведуть – йому загрожує 10 років в’язниці.

Читайте також: На Волині жінка заявила про зґвалтування своєї маленької доньки.

Джерело.

Related Post

facebook