Без рубрики
В Івано-Франківську ледь живу дитину знайшла поліція (відео)

Рідна матір практично не годувала сина.

У свої чотири місяці він важив, як ніби щойно народився. Тому що мама весь час забувала про нього. В одній з івано-франківських квартир, серед ганчірок, поліція виявила маленького хлопчика.

Коли Захарчика привезли в Будинок дитини – без сліз на нього не можна було дивитися, кажуть медсестри – рідна маті його практично не годувала і не доглядала за ним.

Крихітного Захара правоохоронці знайшли в одній з квартир Івано-Франківська. Голодного і ледь живого. Сусіди поскаржилися дільничному педіатру, що за стіною постійно плаче дитина, а та – звернулася до правоохоронців. Поліцейські навідалися за цією адресою і застали 39-річну матір малюка за розпиванням спиртного в компанії двох чоловіків. Їжі в квартирі практично не було.

Дитину у важкому стані госпіталізували. У чотири місяці вона важила – як новонароджена – всього 4 кілограми.

“Дитина мала вроджені вади серця і нервової системи. У неї агнезія мозолистого тіла і гідроінцефалія. Ці захворювання вроджені, вони могли бути пов’язані з тим, що мама вживала алкоголь”, – говорить Олена Криницька, лікар Івано-Франківської міської дитячої лікарні.

За весь час, що хлопчик лежав у лікарні – матір жодного разу його не провідала. Де вона зараз – невідомо ані поліції, ані сусідам.

Відомо лише, що матір немовляти звуть Тетяна, вона переїхала до Івано-Франківська з Одеси. Там у неї є чоловік і старша донька, батьківських прав на яку жінку позбавили. Швидше за все, так само буде і з Захарчиком.

Читайте також: Трагедія у харківській області. Горе-батько “заспокоїв” малюка вбивством.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook