fbpx
Політика
В Адміністрації рахують кількість негативних коментарів про Порошенка в Facebook

Інформаційно-аналітичної група “КУПОЛ”, яка складає секретні моніторинги ЗМІ для президента Петра Порошенка підраховує кількість негативних коментарів про нього в Facebook. Про це повідомляє “Страна.иа”.

Аналітики “КУПОЛа” ретельно моніторять соціальну мережу Facebook, аналізуючи, як висловлюються блогери про Порошенка. В добірку потрапляють найрезонансніші пости – які “лайкнули” мінімум кілька сотень користувачів. Крім згаданих вище блогерів, у цьому розділі є пости Анатолія Гриценка, Юрія Касьянова, Сергія Наумовича, Юрія Бутусова та Дмитра Гнапа. З гарячих тем – знову ж таки, корпорація “Roshen”, мільярдний статок сім’ї президента, а також, чому не відбулося досі звільнення генпрокурора Віктора Шокіна.

Моніторинг

У “Куполі” кожен раз виводиться рейтинг персон і держустанов, найчастіше згаданих у ЗМІ. Найпопулярніший в інформпросторі – президент: охоплення аудиторії – 1,5 млн чоловік. При цьому аналітична служба вираховує із загальної маси кількість негативних згадок – 67 тисяч чоловік (всього за 13 публікацій). Також українці активно обговорювали діяльність Адміністрації президента і Кабміну. Топ-спікерами дня виявилися: губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, нардеп Ірина Геращенко, міністр енергетики та вугільної промисловості Валерій Демчишин, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, секретар РНБО Олександр Турчинов, спікер ВР Володимир Гройсман.

Поле

Окремої уваги заслуговує інфографіка, на якій аналітики обчислюють відсоток негативу по відношенню до Петра Порошенка в інформаційному полі. Вражає те, наскільки цей показник у ЗМІ низький – як президента, так і влади в цілому. В середньому за тиждень до дати моніторингу повідомлення про президента України в інтернеті охопили аудиторію в 700 тисяч чоловік, з них негативних було всього 1,9%. У день моніторингу в цілому матеріали про Порошенка в інтернеті прочитали 1,5 млн людина. І негативними з них було всього 5%

Інформ

Нагадаємо, що журналісти опублікували  Журналісти опублікували секретний моніторинг ЗМІ, який роблять Президенту.

Джерело.