fbpx
Без рубрики
Увага! Не купуйте житло у курця, бо це може привести до діабету

Купівля житла, в якому проживали курці, збільшує небезпеку діабету. У старих меблях та паркеті можуть збережеться токсини, які виділяються разом із димом від цигарок.

Вчені Каліфорнійського університету провели масу експериментів, які підвели до таких висновків. Небезпеку куріння наука вже давно довела, але не меншу небезпеку становить третинне куріння.

Сигаретний дим містить токсини, які мають властивість проникати в різного роду поверхні. Там вони можуть зберігатися понад десятиліття, а звідти потрапляють в організм людини.

Фахівці провели багато експериментів на мишах. Одну групу піддослідних вони посадили в клітку зі старими токсичними меблями. Потім вчені порівняли показники тих та інших гризунів.

Незабаром в крові та тканинах мишей першого виду виявили токсини, які містяться в димі від сигарет. Також дослідження показало, що в подальшому токсини призводять до діабету. Тому при покупці житла, в першу чергу потрібно позбутися старих меблів, паркету, та інших предметів, які здатні накопичувати токсини.

Джерело.

Реклама