Без рубрики
«Укрзалізниця» закликала Павла Зіброва не ходити по коліях (відео)

«Укрзалізниця» закликала українського співака не подавати поганий приклад ходінням по залізничних коліях у своїх кліпах, йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

«Ходіння по коліях – це небезпечно та може призвести до травмувань», — сказано в повідомленні залізничників.

Вони висловили обурення поведінкою народного артиста та назвали її цинічною.

«Залізничники обурені поведінкою народного артиста України Павла Зіброва. Шкода, що носій національної культури, безперечний авторитет для багатьох шанувальників різних поколінь зважився на такий безглуздий крок — грубо порушив правила безпеки на залізничному транспорті. Він зухвало розгулював, гарцював та співав на залізничних коліях. Особливо цинічним є те, що він до своїх незаконних діянь долучив молодь і подав ганебний приклад для наслідування», — йдеться у повідомленні.

Залізничники також повідомили, що «недотримання правил безпеки на залізниці може призвести до передчасної зупинки творчої кар’єри або до перерв у гастролях через травмування».

В «Укрзалізниці» зазначили, що через власну необережність та невиправданий ризик з початку 2016 року на залізничному транспорті травмувалося 190 осіб, з них 118 людей загинуло. У минулому році було 169 випадків, з них 103 – зі смертельним наслідком.

«Шановний Павле Миколайовичу, ми сподіваємося, що Ви більше не порушуватимете правила безпеки та завжди обиратимете для подорожей залізницю», — звернулися у відомстві до Зіброва.

Раніше Зібров презентував кліп «Польська Залізниця Лова-Лова», де, зокрема, ходив по залізничних коліях з файєром у руках.

Читайте також: «Россиян в Донбассе нет»: резонансний кліп Ореста Лютого та полку «Дніпро-1» (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook