fbpx
Політика
Українці масово звертаються до голландців напередодні референдуму щодо Угоди про асоціацію (відео)

Українці активно долучаються до флешмобу #TakIsJa, закликаючи голландців підтримати Україну на референдумі про ратифікацію Угоди про асоціацію із нашою країною.

6 квітня голландці на референдумі вирішать, чи ратифікувати їхній країні Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Поки, за різними рейтингами, “за” проголосує меншість.

Щоб змінити думку тих, хто поки “проти” УкраїниЮ і взагалі показати голландцям готовність до співпраці, українці влаштували масштабний флешмоб.

#TakIsJa — із таким хештегом українці викладають в інтернет короткі відеозвернення до голландців. Вони закликають громадян Нідерландів прийти на референдум 6 квітня і віддати свій голос за асоціацію України з ЄС.

Читайте також:  У Нідерландах з’явиться “антиукраїнський” туалетний папір.

Цікаво, що ініціатором такого флешмобу став сам голландець: Рууд Мейі переймається долею нашої країни і тому хоче переконати своїх співвітчизників проголосувати “за”. До квітня планує зібрати принаймні 5 тисяч таких звернень.

У зверненнях українців звучать тези про успішну країну, легше життя для дітей та європейські перспективи. Всі в один голос закликають голландців прийти на референдум.

Джерело.