fbpx
Дозвілля
Українського гумориста Сергія Притулу звільняли з роботи через дoмaгання

Український гуморист, актор і телеведучий Сергій Притула відверто зізнався, що одного разу його звільнили через дoмагання, пише 24 канал.

Про це він розповів у розважальному шоу “Хто звеpху?” Сергій Притула взяв участь у конкурсі “Вгадай, хто?”, де серед запропонованих категорій була “Той, кого звільнили за дoмaгання”. Як виявилось, запальний телеведучий мав такий досвід.

За словами Сергія Притули, сталось це у 2000 році. Тоді артист подався на роботу до Великобританії, де влаштувався офіціантом на кіностудії, що неподалік Лондона.

“2000 рік. Я на заробітках у Лондоні. Зрозуміло, там працювало та працює багато людей різних національностей. І коли ти з ними перетинаєшся, то першочергово випитуєш: у хлопців – нeцeнзурні слова їхньої мовою, а в дівчат – як буде “я тебе кохаю”. Працював я за 12 миль від столиці Англії на кіностудії офіціантом”,– розповів Сергій Притула.

Читайте також: Ольга Фреймут гідно відповіла на жарт Притули щодо її жіночих порад

Вивчивши набір “ключових” слів телеведучий використав їх неправильно, чим не тільки оконфузився, але й змушений був піти з роботи через дoмaгання.

“На роздачі пасти була іспанка. Вона навчила мене казати “te quiero” (кохаю тебе, – ред.) і “amore mio” (моя любов, – ред.). Якось я всі ті слова сказав, на що вона почала верещати, як причмелена: “Зупинись”. Через три хвилини до мене підходить головний менеджер і звільняє за дoмaгання. Після того ще й наказує допрацювати цей день. Я й кажу: “Якщо ти такий мудрий, то носи сам ті тарілки”. І виходжу з гордо піднятою головою. Досі не можу повірити, що мене звільнили за дoмaгання”, – зізнався Сергій Притула.

Окрім цього, інші учасники шоу відкрили свої таємниці. Зокрема, Женя Галич розповів, що його poздягнули під час концерту, тому виступав він “зі шкарпеткою на нозі та не на нозі”. Спортсмен Сергій Конюшок зізнався, що колись зробив зубочистку сокирою, пopaнивши собі руку, а от актор Єгор Крутоголов заявив, що дружина використовує його одяг як ганчірки.

Related Post

facebook