Політика
Українське посольство в Австрії пропонувало Фірташу допомогу, – посол

Посольство України в Австрії пропонувало юридичну допомогу олігарху Дмитру Фірташу, коли його арештували у Відні в березні 2014 року

Про це повідомляє “Главком”.

“Його (Фірташа, – ред.) заарештували ще, коли я не був послом. Посольство йому запропонувало юридичну допомогу. Він від неї відмовився. На цьому, у принципі, стосунки і завершилися. На суді наприкінці квітня минулого року була присутня наша консул”, – заявив посол України в Австрії Олександр Щерба.

Він також прокоментував ситуацію щодо повідомлення про обшуки у віденському будинку Фірташа.

Читайте також: Авто посольства Росії потрапило у ДТП в Києві (фото)

Як відомо, Щерба в Твіттері написав про обшуки, і що, судячи з усього, проти Фірташа є нова підозра, на цей раз з Німеччини. Потім прокуратура цю інформацію спростувала, а захисник Фірташа звинуватив посла у наклепі.

“Про це був телевізійний репортаж центрального австрійського телебачення. І я просто переповів те, що прозвучало в ефірі. Чому потім виникла така ситуація, мені незрозуміло. Але було малоприємно, коли моє ім’я вживалось в одному реченні зі словами “збрехав”, “наклеп” і так далі. Це все неправда”, – сказав посол.

Читайте також: Стали відомі прямі власники головних українських телеканалів (інфографіка)

Щерба повідомив, що не відповів на лист адвоката Фірташа з вимогами пояснень, оскільки “лист був написаний у такому тоні, який виключав будь-яке подальше спілкування”.

Посол також додав, що він говорив з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним на цю тему.

Джерело.

Реклама

Related Post