fbpx
Події
Українець, який вкоротив собі віку на Балі, займався ремонтом мобільних телефонів (відео)

Мати Романа Сазонова була ініціатором подорожей.

Українець Роман Сазонов наклав на себе руки на індонезійському острові Балі, йдеться у ТСН

За словами місцевої жінки, що допомагала українці з перекладом, 53-річна Людмила Сазонова була вчителем музики в школі та дитячому садку, останнім часом ніде не працювала. Її син Роман заробляв ремонтом мобільних телефонів. На Балі вони прилетіли самостійно.

ТСН вдалося зв’язатися з батьком загиблого Романа. Про смерть сина він дізнався з новин. Востаннє розмовляв із ним напередодні Нового року. Після розлучення з дружиною понад сім років тому, із сином майже не спілкувався. Родина жила в Сумах.

“Люда – вона сама по собі авантюристка, її мета – подорожувати. Вона дуже любила подорожувати – це її мрія була. Вони зазвичай їздили в Таїланд, а на Балі – чого вони там опинилися, не зрозуміло”, – розповів чоловік.

В українському посольстві Республіки Індонезія нам повідомили, що слідчі дії ще тривають і повної інформації щодо цього трагічного випадку немає. Вони вже розмовляли з жінкою, загрози її життю і здоров’ю немає. Жінці надали перекладача. До цього ця родина до посольства по допомогу не зверталася.

“Офіційної інформації індонезійської сторони поки що немає. Вони до посольства попередньо не звертались. Наразі проводяться слідчі дії поліції Булеленда, вони з’ясують, і після цього нас проінформують. Загрози її здоров’ю немає, їй було надано медичну допомогу”, – повідомили у посольстві.

Нагадаємо, тіло 26-річного Романа Сазонова рибалки виловили у воді на узбережжі курорту Ловіна. Шия хлопця була обмотана мотузкою. Біля Сазонова була його мати, вона також намагалася вкоротити собі віку, проте, жінку встигли врятувати.

Читайте також:У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІДЛІТКИ БИЛИ 8-КЛАСНИКА ЦЕГЛИНОЮ І ДОБИВАЛИ НОЖЕМ

Related Post

facebook