fbpx
Політика
Україна збирається відправити до Савченко групу лікарів

З України в Ростов готова виїхати група з трьох лікарів для обстеження затриманої в РФ української льотчиці, депутата Надії Савченко. Про це заявив генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко.

«Терміново Міністерством закордонних справ і президентом вжито заходи, була певна група лікарів, які і раніше її обстежили. Я думаю, що завтра вони приїдуть до Ростова», – сказав Москаленко, цитує його «Цензор.нет».

Однак, за його словами, спочатку українські лікарі повинні отримати дозвіл російського Міністерства закордонних справ.

«Центральний МЗС Росії повинен передати ноту, яка дасть змогу їм здійснити цю поїздку. А ми вже будемо забезпечувати їх технічну доставку до Надії», – додав Москаленко.

Генеральний консул зазначив, що 7 чи 8 березня він спробує потрапити в СІЗО до Савченко. Раніше Лутковська закликала допустити до Савченко українських лікарів.

Нагадаємо, Донецький міський суд Ростовської області РФ не дав Надії Савченко виступити із залючним словом і переніс засідання на 9 березня.

У відповідь Савченко заявила, що відмову їй в останньому слові сприймає як порушення її прав, і розпочинає сухе голодування. При цьому, адвокати не змогли відмовити Савченко від сухого голодування.

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна подвоїть зусилля для повернення Савченко додому.

Джерело.