Без рубрики
УГКЦ не бере гроші ні від влади, ні від нечесних бізнесменів, – Святослав Шевчук

Українська греко-католицька церква (УГКЦ) не бере гроші ні від влади, ні від нечесних бізнесменів. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна “заявив глава УГКЦ Святослав Шевчук.

“Найбільше багатство, зокрема, нашої церкви – це наші люди, наші віруючі. Це багатство, яке вручив нам наш Господь. І за все те, що ми сьогодні маємо, навіть в матеріальному вимірі, ми вдячні нашим віруючим, нашим парафіянам. Коли мова йде про те, хто дійсно сьогодні фінансово підтримує нашу церкву, ще блаженніший Любомир Гузар встановив правило (яке ми намагаємося всіляко дотримуватися): ми не беремо гроші ні від влади, ні від нечесних бізнесменів. Тому ця особа (Дмитро Фірташ – ред. ), яку Ви згадували, не фігурує в списках наших жертводавців, і наш Патріарший собор, і це приміщення, де ми знаходимося, ми збудували завдяки пожертвам простих людей. Тому ми так довго будуємося “, – сказав він.

Глава УГКЦ також зазначив, що церква не може брати участь в політиці, але повинна виховувати чесних політиків. На питання, чи може церква займатися бізнесом, він відповів: “Церква може займатися певними фінансовими ініціативами, але вона не повинна перетворитися в якусь бізнес-структуру”.

Читайте також: БЛАЖЕННІШИЙ СВЯТОСЛАВ: ПАПА РОЗУМІЄ УКРАЇНЦІВ ТА ПІДТРИМУЄ(АУДІО)

Реклама

Related Post

facebook