fbpx
Події
У Запоріжжі жінка-наркоманка зарізала власну маленьку дитину (відео)

Шок – у мешканців невеликого міста Приморськ на Запоріжжі.

Звістка про те, що мати зробила із власною дитиною – спричинила справжній скандал. Молода жінка вдома у своїх родичів зарізала свого маленького сина.

 1 грудня, увечері жінка із дитиною прийшла в гості до своїх бабусі та мами, які мешкали разом. Остання нещодавно повернулася з заробітків у Москві, тож, напевно, це було одним із приводів для родинної зустрічі. Поки старші жінки готували онуку кашу, мама з дитиною перебували у сусідній кімнаті. Раптом звідти і пролунали жахливі крики. Коли жінки забігли у кімнату, то побачили скривавлене тіло малюка і його матір, яка різала себе ножем. Саме вони і викликали поліцію і швидку.

Наразі ніхто не може пояснити, через що молода більш-менш благополучна жінка вдалася до вбивства і спроби самогубства. Джерело у лікарні підтверджує, що на тілі жінки є сліди від ін’єкцій, але наразі не може підтвердити, що вона вживала наркотики, як про це кажуть знайомі і поліція, адже результатів аналізів ще немає.

Читайте також: Тюрма замість футболу!!! Ярмоленко, Хачеріді і компанія дуже скоро можуть потрапити до вязниці (документ)

Джерело.

Related Post

facebook