fbpx
Політика
У Запоріжжі сталися сутички між «антимайданівцями» та місцевими активістами (відео)

Як раніше повідомляло Громадського ТБ Запоріжжя, мітинг під стінами запорізької мерії представники так званого «антимайдану» Мелітополя анонсували 19 лютого за результатами «декомунізаційної сесії» у Запоріжжі, в ході якої депутатським корпусом обласного центру було прийнято низку рішень, в тому числі і щодо демонтажу пам’ятника Леніну
Інформацію про анонсований мітинг згодом підтвердили ще ряд ЗМІ,

з вказівкою на те, що його організаторами виступили 4 сили з Мелітополя: Союз Лівих Сил України, Мелітопольський Союз радянських вкладників, міська організація Всеукраїнського Союзу трудящих та Мелітопольська Соціал-патріотична асамблея слов’ян.

На 11 годину під стінами запорізької мерії «зустрічати» мелітопольських пікетувальників зібралось кількасот городян. За інформацією активістів, автобусів з Мелітополя мало приїхати чотири, Втім, до призначеного часу на площу біля міськради їх прибуло тільки два. Один з них запоріжці закидали яйцями, інший, разом з першим після недовготривалої стоянки, також розвернувся і поїхав з площі.

Серед активістів, що «зустрічали» мелітопольців – пересічні городяни, активісти, представники ЦК «АЗОВ», представники Самооборони Запорізької області, активісти Самооборони Майдану. Крім того, Народний депутат Ігор Артюшенко, депутати міськради Володимир Москаленко, В’ячеслав Зайцев, Андрій Согорін, Олександр Константинов та інші.

Просто під стінами мерії активісти АЗОВу затримали 2-х організаторів акції і передали їх правоохоронцям. Серед них була Катерина Уманець – представниця Союзу Лівих Сил України з Мелітополя.
В той час, як активісти продовжували пошуки приїжджих “антимайданівців”, з’явилась інформація, що автобуси з Мелітополя базуються в районі запорізького цирку. Туди направились активісти і там же представники Азову затримали вдруге Катерину Уманець і ще трьох мітингувальників.

Крім цього, за інформацією представників Червоного Хреста одна жінка в ході сьогоднішніх сутичок зламала ногу. Втім, на якому боці виступала постраждала, у Червоному Хресті не уточнюють.
Також, за словами представника Самооборони Запорізької області Антона Алексеєнка, мелітопольським учасникам мітингу проти демонтажу пам’ятника Леніну у Запоріжжі його організатори за участь у ньому обіцяли до 100 гривень.
Саме дійство під стінами мерії у Запоріжжі тривало з 11 ранку до 14-ої години. Після чого люди з-під стін мерії поступово розійшлись.

Джерело.