Події
У Запоріжжі батьки під дією невідомого наркотика “загубили” на асфальті немовля (відео)

У Запоріжжі 9-місячне немовля кілька годин пролежало на голому асфальті, поки його батьки мирно спали поруч. Коли перехожі викликали поліцію, у дитини вже навіть не було сил кричати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виклик до дорослих був уже другим – спершу батьків попередили і відпустили, але ті додому так і не дійшли, а заснули на ґанку будинку культури. Дитина ж випала з візочка та лежала на голому асфальті в парку, де багато волоцюг та бродячих собак. Коли подружжя забирали до відділку, вони навіть не розуміли, що відбувається.

Малюк зараз у лікарні, його життю загрози немає. “Він був голодним, наляканим, в стані збудження, але стан його задовільний”, – каже головний лікар дитячої лікарні Валентина Лихачова. Про батьків відомо небагато – йому 29, їй 26 років, обидвох доправили до наркодиспансеру. Однак визначити, що саме вживала парочка, лаборанти не змогли, тоді як у поліції наполягають, що дорослі поводилися неадекватно і припускають, що вони вживали якісь курильні суміші чи зілля. “Невідома речовина, тому що в жодному тесті вона не проявилася. Стан однозначно неадекватний, тому що не реагувати навіть на крик власної дитини – як так можна повести себе”, – не розуміє представник поліції Юлія Шеймухова.

Віддавати немовля горе-батькам наразі не збираються – спочатку подружжя має довести свою спроможність виховувати дитину. “Питання буде виноситися на комісію із захисту прав дитини. Якщо там батьки зможуть переконати нас, що вони припустилися помилки і готові виправитися – таку дитину можуть повернути батькам”, – пояснила начальник міської служби у справах дітей Наталія Сиворакша.

У лікарні, де лежить малюк, пару не бачили. Натомість мати хлопчика навідалася до органів опіки з каяттям і великим бажанням забрати дитину додому. Але вже по обіді з’ясувалося, що за адресою, яку жінка повідомила соцслужбі, замість житлового будинку розташована типографія.

Читайте також: 5 фактів про «прописку», які точно полегшать ваше життя

Джерело.

Related Post

facebook