fbpx
Світ
У Вифлеємі виявили таємничу ікону

Рідкісна ікона із срібла і дорогоцінних каменів була виявлена ​​два місяці тому в Храмі Різдва Христового у Вифлеємі. Експерти стверджують, що знахідка має “величезну релігійну та історичну цінність”.

Знахідку зробили робочі, які проводили в церкві реставраційні роботи після того, як будівля постраждала від підземних вод. Ікону виявили під час першого етапу її реставрації.

До цього часу справжнє зображення артефакту ніде не публікували, оскільки експерти намагаються зрозуміти її справжню релігійну та історичну цінність. Відомо лише, що вона виготовлена ​​з міді, срібла й інкрустована дорогоцінним камінням і черепашками.

За словами Зіяда аль-Бандака, палестинського радника президента у справах християн, в інтерв’ю інформаційному агентству Маан, ікона була виявлена ​​поряд з вікном під шаром штукатурки два місяці тому. Він зазначив, що в даний час вона вже пройшла реставрацію, але ще не готова для публічного відкриття.

Храм Різдва Христового у Вифлеємі був побудований в IV столітті над гротом, де за переказами Діва Марія народила Ісуса. Поточний проект реконструкції, який тривав два роки за участю палестинських і міжнародних експертів, є найбільшим в цій церкві за останні 600 років. Його вартість оцінюється майже в $ 8 млн.

Джерело.

Реклама