Без рубрики
У військовій психлікарні пацієнти задушили медсестер і втекли

Вбивство, втеча і спецоперація на кордоні! У російському Петербурзі троє вояків з психічними розладами задушили двох медсестер! А потім – втекли. Їх ловили всім містом, а спіймали в лісі неподалік кордону з Фінляндією! Мотив їхнього злочину невідомий. Можливо, вони хотіли втекти з лікарні, а медсестри стали в них на шляху. Єдине відомо точно: один зі злочинців – психопат.

Це – перші кадри після затримання. Троє чоловіків у кайданках. Поруч – брудний військовий камуфляж. Бо заарештовані якраз тікали через ліс від прикордонників Ленінградської області. Вони намагалися потрапити до Фінляндії.

Чоловіків шукали по всьому Петербургу! Адже це вони вбили двох медсестер! Втікачі – пацієнти психіатричної клініки військового шпиталю. Це – рядовий механік Давид Зіганшин, курсант військово-космічної академії Степан Доценко й контрактник внутрішній військ Олександр Томський.

Читайте також: Луцький лікар, звинувачений у “нетверезому” наркозі, повернувся до роботи

Ось це – дівчина Зіганшина. Вона каже: в її хлопця давно проблеми з психікою. У нього були видіння, і постійно ввижалися мерці. А перед затриманням Давид встиг подзвонити і сказати, що нікого не вбивав.

– Он позвонил, все это рассказал: побег, убийство. Не может разговаривать. То, что не хочет пить. Его заставляли пить. Наверно, алкоголь, я не поняла ничего. 

Хто саме і чому убив двох медсестер? Поки слідчі схиляються до версії,  що розправу скоїв Томський. В якого була діагностована психопатія. Він – єдиний серед усіх контрактник, який мав служити санітарним інструктором у поліції. Двоє інших, найімовірніше, були свідками. Але не відкидають версію, що вони були співучасниками. Бо також втекли.
Мотив вбивства й досі невідомий. Двох медсесетр знайшли задушеними. А на тілі однієї – Ольги Горохової – ще й числені ножові порізи. Її сусіди кажуть: вона була справжнім добрим лікарем.

Валентина Кузнецова, сусідка вбитої медсестри:

– Мы с ней неоднократно разговаривали на житейские темы. Про детей, она про моих спрашивала. Очень живая, отзывчивая была женщина.

Інша вбита медсестра – Надія Іванова – нещодавно сама пережила горе: поховала чоловіка. У неї залишилися старенька мати та два маленькі онуки.

Джерело.

Реклама

Related Post