Політика
У Верховній Раді України пропонують застосовувати хімічну кастрацію до педофілів

Законопроектом передбачено застосування примусової «хімічної кастрації» до осіб, які скоїли наругу над неповнолітніми.

На розгляд Верховної Ради подали законопроект №6151 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканості малолітнього (малолітньої)», повідомляє канал «112 Україна».

Законопроект пропонує примусово застосовувати у тюрмах так звану «хімічну кастрацію» до осіб, звинувачених у скоєні після 18-річчя злочину проти статевої свободи малолітнього чи малолітньої. Підкреслено, що такий засіб можна використовувати лише за рішенням суду і за наявності висновку судмедекспертизи про те, що особа страждає на педофілію.

У пояснювальній записці наводиться у приклад успішний досвід з цього приводу багатьох держав – від США до Польщі, Росії і Казахстану.

«За даними Великої Британії дія урядової програми щодо надання засудженим особам (педофілам) препаратів, які пригнічують лібідо та сексуальну активність скоротила рецидиви статевих злочинів з 40% до 5%», – говориться у повідомленні.

Окрім того, наводиться, скільки грошей треба буде витратити на препарат для хімічної кастрації – 127 грн на добу на одного педофіла у тюрмі (тобто 3937 грн на місяць). Наголошується, що така ціна виправдана, адже йдеться про фізичне і психічне здоров’я неповнолітніх (потенційних потерпілих).

Читайте також: 41-річна жінка народила 14 дитину і стверджує: що кожне немовля для неї – велика радість (відео)

Джерело.

Related Post

facebook