fbpx
Політика
У Трампа підраховують, які шанси вижити при ядерному ударі має Путін, – Bloomberg

У США оцінюють шанси лідерів Росії і Китаю вижити при ядерному ударі.

Про це йдеться у звіті, який готують американські спецслужби і Стратегічне командування Збройних сил, передає Bloomberg.

За інформацією видання, спецслужби США готують доповідь про шанси керівництва Росії і Китаю вижити і зберегти оперативний потенціал при нанесенні ядерних ударів по території цих країн.

Запит на проведення такого дослідження скерували члени Конгресу США від Республіканської та Демократичної партій ще за президентства Барака Обами.

Спецслужби мають з’ясувати ймовірність виживання керівництва обох країн, збереження командних функцій, контролю над ситуацією і принципу “безперервності у виконанні державних програм”.

Звіт також повинен включати координати розташування і опис “наземних і підземних об’єктів” забезпечення безпеки “політичного й військового керівництва РФ та Китаю, а також їх оперативних штабів “на період кризи і військового часу”. У Стратегічному командуванні ЗС США уточнюють, що на етапі підготовки звіту передчасно розголошувати якісь його деталі.

Читайте також: Нові подробиці: хронологія подій у Княжичах, перший постріл та шокуюча заява Луценка про викрадений алкоголь (відео)

Джерело.

Related Post

facebook