fbpx
Без рубрики
У тернополян з’явилося ноу-хау – гігантське зарядне, яким може скористатися кожен мешканець.

Сонячне дерево заряджає телефони. У тернополян з’явилося ноу-хау – гігантське зарядне, яким може скористатися кожен мешканець. Більше про технічну дивовижу в нашому сюжеті.

Гігантський зарядний пристрій зовні нагадує дерево. Його висота – майже п’ять метрів, замість листочків на гілках – плити сонячних батарей. Під чудернацькою новинкою можна заховатися від сонця і водночас – зарядити телефона. Доки гаджет споживатиме енергію, до ваших послуг – Wi-Fi. Тернополяни одразу перевіряють диво техніки.

Олександр, тернополянин:

– Я заряджаю мамин телефон, підключив його до енерго-батареї.

Такий зарядний пристрій – єдиний в Україні. Його вартість три тисячі доларів, встановити енергетичне дерево вдалося завдяки благодійникові.

Сергій Надал, міський голова Тернополя:

– Це станція підзарядки акумуляторів, яка буде працювати від сонячних батарей.

Диво-стовбур розмістили у тій частині міста, де найбільше туристів. Дерево одночасно здатне нагодувати дев’ять пристроїв.

Володимир Яремчук, автор ідеї:

– Мало би виправдати потреби тих, хто забув зарядити телефон, або для туристів. Так як ми розраховуємо, це буде цілодобово працювати. І завжди буде можливість заряджати.

Ідея зарядити телефон просто під час прогулянки містом дуже сподобалась молодим мамам, які подовгу прогулюються з дітьми. Якщо новинка приживеться – таких енергетичних пристроїв у місті побільшає.

Читайте також:  У  літаках заборонили перевозити акумулятори для смартфонів і ноутбуків.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook