fbpx
Події
У Тернополі жахлива трагедія трапилася через… невиліковну хворобу

Минулого тижня з балкону на сьомому поверсі одного із будинків у Тернополі випав 34-річний Андрій П.

Від отриманих травм чоловік помер на місці. Як відомо, він вийшов на балкон покурити і несподівано полетів униз. Дружина у той час була на кухні. Наразі правоохоронці встановлюють причину трагедії. Подейкують, що у чоловіка міг статися епілептичний напад і він просто не втримався. Коли покликали дружину, вона не могла прийти до себе від побаченого, істерично плакала… Андрій П. родом із селища Сатанів, що на Хмельниччині, він — єдиний син у батьків…

До слова, раніше багато форм епілепсії вважалися невиліковними. У наші дні існує ефективне лікування для кожного з них. Але повне виліковування від епілепсії поки неможливе. За допомогою правильної дієти й регулярного приймання медикаментів можна позбутися або значно полегшити напади. Ці ліки не приносять шкоди нервовій системі й організму в цілому. Приймання препаратів має бути безперервним, згідно з рецептом лікаря. Деякі хворі змушені приймати їх протягом усього життя, інші – до трьох років. При цьому, не можна різко кидати приймання препаратів, відхід від них повинен бути плавним.

Епілептикам заборонено вживати їжу, яка надає високу фізичну активність. У цей список входять блюда з більшим вмістом цукру, солі й спецій, жиру, білків і вуглеводів. Яскравими прикладами є ковбаси, копчене й в’ялене м’ясо, консерви, алкоголь, кава, какао, шоколад, хлібобулочні вироби, картопля, банани, виноград, крупи. Вживання цих продуктів повинне бути мінімальним. Дієта повинна бути складена лікарем, що спостерігає хворого. Важливо, що зміна раціону викликає незначні зміни в організмі, тому необхідно спостерігатися в лікаря.

Читайте також:ОЛЕНА ВОРОБЕЙ ВТРАТИЛА КОХАНОГО: ЧОЛОВІК ПОМЕР ЧЕРЕЗ ПЕРЕЛОМ ЧЕРЕПА (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook