fbpx
Світ
У Сирії вбито чотирьох російських генералів

У Сирії, в районі Туркмандаги, на кордоні з Туреччиною, убито 15 військовослужбовців, серед яких були четверо російських генералів.

Місце проведення зустрічі високопоставлених офіцерів режиму Асада і російської армії зазнало нападу повстанців, передає турецька державна агенція Anadolu із посиланням на власні джерела в сирійській опозиції.

Інцидент начебто мав місце у сирійському районі Туркмандаги – це північ провінції Латакія на кордоні з Туреччиною. У результаті бою убито 15 військовослужбовців, четверо з яких мали звання генералів.

За даними повстанців, зустріч відбулася напередодні ввечері і була присвячена огляду стану справ у даному регіоні, а також плануванню майбутніх кроків. У результаті атаки на групу офіцерів озброєні опозиціонери начебто знищили 15 військових, включаючи чотирьох російських і чотирьох сирійських генералів.

Опозиціонери заявляють, що одним з убитих офіцерів ЗС Росії був генерал-лейтенант на ім’я “Юрій”, який керував наступом проасадівських сил у регіоні, а інші три офіцери російської армії перебували у званні генерал-майорів. Також повстанці назвали імена трьох убитих генералів армії режиму Асада – це генерал Амед Мунзур, генерал Алі Джабір і генерал Алі Умра.

Реклама

Related Post

facebook