Події
У Сумській області похорон обернувся гучним скандалом

У Сумській області співробітники бюро ритуальних послуг доставили до поховання тіло, яке вже почало розкладатися. І пояснили – всьому виною морг, там тіло неправильно зберігали. Але в морзі говорять – небіжчицю до них офіційно не привозили.

День похорону матері сестри Людмила і Любов згадують c жахом. Коли тіло привезли для поховання, воно виявилося в напіврозкладеному стані.
“Це було настільки спотворено… обличчя, голова майже на всю подушку”, – каже Любов Скега, дочка покійної.

Через неприємний запах попрощатися з покійною толком ніхто і не встиг – поховали скоріше. Ритуальні послуги родині надавало агентство “Вічна пам’ять”. Там “Событиям” розповіли – тіло до них привезли вже в неналежному стані.
Алла Кисельова, приватний підприємець – стверджує – свою частину договору щодо збереження тіла агентство виконало. А ось у яких умовах воно знаходилося в морзі райлікарні – не відомо. Як виявилося, потрапити туди може чи не кожен.
Головлікар паталогоанатомічного відділення райлікарні взагалі заперечує домовленості з ритуальниками. Його версія – тіло в морг підкинули.

Розібратися в ситуації взялася спецкомісія управління охорони здоров’я місцевої адміністрації. Поліція відкрила кримінальне провадження.
“За фактом звернення цих жінок проводиться перевірка, буде вирішено питання про наявність у діях зазначеної особи складу злочину”, – зазначив Руслан Кладько, в. о. начальника Охтирського відділення Нацполіції.

Читайте також: ПОХОРОНИЛИ НАЙВІДОМІШУ ПОЛІЦЕЙСЬКУ КИЄВА, ЯКА МОГЛА ЗАГИНУТИ ЧЕРЕЗ ПЛЮВОК ЗЛОЧИНЦЯ (ВІДЕО)

Потерпілі звернулися у відділ захисту прав споживачів. Вимагають забрати ліцензію у недобросовісних ритуальників. Від них вимагають компенсації за моральну шкоду. А для початку готові прийняти вибачення за той жах, який їм довелося пережити на похороні матері.
Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми “События” на каналі “Україна”.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook