Події
У Сумах з’явилися нові підозрювані в загадкових смертях пацієнтів психлікарні (відео)

Нові підозрювані з’явилися у справі щодо загибелі пацієнтів Сумської обласної психіатричної лікарні №2. Прокуратура області оголосила підозру ще двом медикам, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Завідувача психіатрично-діагностичного відділення звинувачують у хибних діагнозах та неправильно призначеному лікуванні хворих, що призвело до тяжких наслідків. Ще одну підозру вручили завідувачці патанатомічного відділення Охтирської райлікарні, яку звинувачують у складанні неправдивих протоколів досліджень, де були зазначені недостовірні причини смерті пацієнтів.

У рамках кримінального провадження вже провели ексгумацію семи тіл пацієнтів психлікарні. Повторна експертиза дійшла висновку, що п’ятеро померли від пневмонії, зумовленої тривалим перебуванням у холодних приміщеннях. “Певний є перелік дій, які повинен вчинити лікар-паталогоанатом. Але в цьому разі достовірно підтверджено, що такі дії не вчинялися. Тобто неглибокий розріз, поверхневий, потім усе це зашито – нібито дослідження там проводилося, хоча фактично його не було”, – пояснив представник прокуратури Сумської області Олександр Глядчишин.

Читайте також: Геніально: студент три дні виконував завдання “групи смерті” та вирахував IP-адресу куратора (відео)

Джерело.

Related Post

facebook