fbpx
Політика
У суді заявили, що український депутат “керував злочином і забезпечив Савченко спорядженням”.

У суді заявили, що Сергій Мельничук “керував злочином і забезпечив Савченко спорядженням”. Сьогодні, 21 березня, в Росії суд визнав організатором вбивства російських журналістів на Донбасі народного депутата України, командира батальйону “Айдар” Сергія Мельничука.

Про це заявив суддя під час оголошення вироку Надії Савченко. “Мельничук, будучи організатором вчинення злочину, будучи командиром батальйону “Айдар”, згідно з раніше розробленим планом, керував злочином і забезпечив Савченко спорядженням”, – вважає суд.

Повідомляється що “невстановлені військовослужбовці збройних сил України, за узгодженням з Мельничуком, за участю Савченко з метою вбивства необмеженого числа цивільних осіб, загальнонебезпечним способом з причин ненависті та ворожнечі щодо соціальної групи, виробили не менше шести пострілів осколково-фугасними снарядами з трьох артилерійських гармат – гаубиць Д-30”. Крім того, повідомляється, що кримінальну справу стосовно командира батальйону “Айдар” та інших невстановлених осіб з числа збройних сил України виділено в окреме провадження.

Джерело

Реклама