Світ
У США затримали виліт літака через відомого професора, якого запідозрили у підготовці теракту

Виліт літака авіакомпанії American Airlines з аеропорту Філадельфії затримали, оскільки одна з пасажирок запідозрила свого сусіда на борту — відомого італійського економіста — в підготовці теракту.

Як пише видання Тhe Washington Post, жінка повідомила одному з членів екіпажу, що погано себе почуває, тому виліт затримали, аби жінка могла зійти з борту літака. Однак потім вона пояснила, що насправді придумала історію з хворобою, оскільки злякалася чоловіка, що сидів в сусідньому кріслі.

Жінка розповіла співробітникам служби безпеки аеропорту, що ця людина захоплено робила дуже дивні записи в блокноті, тому вона вирішила, що її сусід — терорист, який готує атаку.

В результаті рейс затримали, а співробітники служби безпеки допитали підозрілого пасажира. Виявилося, що мова йде про відомого італійському професора з економіки Гвідо Менціо, який працює в університеті Пенсільванії. Він показав співробітникам служби безпеки записи, які викликали паніку в сусідки — виявилось, чоловік вирішував диференціальне рівняння.

“Спочатку я подумав, що персонал хоче отримати подробиці про жінку, якій стало погано. А потім мені сказали, що та жінка злякалася, тому що побачила дивні записи, які я робив”, — розповів професор.

Читайте також: “Они украинцы, это же провокация”: російська пропаганда змовчала про коридор ганьби для путінських “вовків” у Празі (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook