fbpx
Світ
У США примушують жінок ростити дітей зі своїми

Чоловік був засуджений за  третього ступеня, що, за законами штату, дає йому право бачитися з дитиною його жертви. У багатьох штатах США існують подібні законодавчі норми, що ставлять жінок в глухий кут.

У 2011 році Наомі, яка побажала приховати своє прізвище, була студенткою і підробляла в ресторані швидкого харчування в Норфолку, Небраска. В один з вечорів колега по роботі запросив її в гості і

Через кілька тижнів дівчина зрозуміла, що вагітна, на  вона не наважилася, а через деякий час рішенням суду її змусили ділити опіку над дитиною з її , пише CNN.

Чоловік був засуджений за зтретього ступеня, що, за законами штату, дає йому право бачитися з дитиною його жертви. Тому коли Наомі звернулася за допомогою штату для покриття фінансових витрат у зв’язку з вагітністю та народженням дитини, у неї уточнили ім’я батька і звернулися до нього по фінансову допомогу. , надавши фінансову допомогу, також домігся права бачитися з дитиною у вихідні і по вівторках.

Наомі кожен раз при зустрічі з ним і при необхідності обговорювати справи дочки переживає емоційну травму, крім того, вона не знає, що цей чоловік може зробити з її дитиною, і постійно переживає, залишаючи дівчинку з ним.

Але вибору у неї немає – за законами Небраски насильник має право бачитися з дитиною, зачатою в результаті, якщо він не був звинувачений в з першого ступеня.

І така ситуація не тільки у Наомі – у багатьох штатах США існують подібні законодавчі норми, що ставлять жінок в глухий кут.

Офіційної статистики немає, але, за оцінками соціологів, кожен рік від з в США вагітніють від 17 до 32 тисяч жінок. Від 30% до 52% з них вирішують не робити аборт. Таким чином, від 5 до 16 тисяч жінок щорічно ризикують опинитися в такій же законодавчої пастці, як і Наомі, в залежності від штату їх проживання або від штату, де було скоєно злочин.

У 7 штатах США жертв зґвалтувань ніяк не захищають від перспективи ділити з насильником опіку над дитиною.

Читайте також:  У США знайшли дівчину, яку викрали ще немовлям

Джерело.

Related Post

facebook