Події
У США через “моторошних клоунів” люди бояться виходити на вулицю (відео)

Щось дивне коїться в США , де безліч людей останнім часом повідомляють про зустрічі з моторошними клоунами. Часом ті просто шастають посеред ночі, часом відбуваються речі гірші, коли клоуни намагаються заманити дітей в ліс, пропонуючи їм гроші або солодощі. Поліція насторожі і поспішає покласти край цій дивній клоунаді.

Обстановка досягла такого рівня напруги, що один з місцевих жителів схопив мачете і влаштував погоню за клоуном, який бродив неподалік від його багатоквартирного будинку. Клоуну вдалося втекти.

Існує кілька версій, чим можна поянснити всі ці події, про які писали в декількох великих виданнях. Можливо, це щось на зразок специфічної рекламної компанії будь-якого фільму? Припускали, що таким чином можуть піарити нову роботу Роба Зомбі “31: Свято смерті”, в цьому фільмі діє група маніяків, які одягаються в костюми клоунів. Однак дистриб’ютор Saban Films виступили із заявою про те, що вони не мають ніякого відношення до всього цього галасу.

Не можна виключати того, що цей галас пов’язана з прийдешньою кіно-адаптацією роману Стівена Кінга “Воно”.

Маніакальне захоплення моторошними клоунами почалось наприкінці літа у США, а згодом поширилось на Канаду, Великобританію та Австралію.

У Техасі та Алабамі були змушені закривати школи, а речнику Білого дому довелось відповідати на питання щодо ставлення президента до цього феномену.

Читайте також: +50 000–Здолбунів це ср*ка. Дівчина розірвала коміків і глядачів шоу Розсміши коміка 2016

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook