Світ
У Швеції хакери зламали рекламний щит на зупинці і пустили в ефір жорстке

Це відео вже використовувалося в іншій хакерській атаці.

У шведському місті Мальме хакери зламали відео рекламний щит на автобусній зупинці та замість звичної реклами пустили в ефір сцени.

Місцева мешканка Марія Ескаланте, яка надіслала відеозапис інциденту в місцеву шведську газету Aftonbladet, описала відео як “насправді “, передає Mashable.

“Була купа хлопців, які стояли і дивився, і я запитала, чи це довго триває. Це тривало довго”, – розповідає Ескаланте.

За її словами, рекламний щит показував  від 5 до 10 хвилин. При цьому був зламаний лише один рекламний щит. Компанія, яка володіє рекламний щитом, подала заяву в поліцію.

Представник компанії Роджер Старк сказав, що “система повинна була бути безпечною і прямо зараз я не можу відповісти, як комусь вдалося зламати її, тому це потрібно розслідувати. Це дуже серйозно”

Видання повідомляє, що ролик, який показувався на рекламному щиту, був взятий з веб-сайту meatspin.com і раніше використовувався в іншій хакерській атаці в Університеті штату Флорида в 2013 році.

Нагадаємо, Шевченківська районна держадміністрація проводить службову перевірку через перегляд у приміщенні Центру із надання послуг. Екран монітору “із полуничкою” опублікували у соцмережі Facebook. Зроблена скандальна світлина була ще 23 квітня.

Читайте також: Українських чиновників застали за переглядом в робочий час (фото +18).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook