Політика
У Шустера спробували виправдати вигнання Лещенко з ефіру: нардеп відповів

Генеральний директор телеканал 3s.tv Павло Єлізаров прокоментував заяву народного депутата від Блоку Петра Порошенка Сергія Лещенка про те, що ведучий програми Шустер LIVE Савік Шустер попросив його покинути студію через невдоволення лідера фракції Батьківщина Юлії Тимошенко.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, розмістивши також скріншот запису нардепа.

“Дуже шкода, що Сергій намагається паразитувати на дешевому піарі (саме так чинив Яценюк, зображуючи увірвання в студію, будучи загримованим і опетличеним). Сьогодні Сергій був запрошений на блок про призначення прокурора. Ніякого відношення до тарифів він не має і відповідно не був запрошений. Він захотів залишитися і “потролити” Тимошенко. Не вважаю, що гідно вибудовувати свій піар на обгажуванні нашої площадки. Якщо всі його розслідування збудовані на таких же домислах, то це дуже сумно”, – написав Єлізаров.

Він також зазначив, що про запрошення Лещенко особисто Шустером редакція дізналася після 16-00.

“У списках його не було протягом дня”, – підкреслив Єлізаров.

В коментарях Лещенко відповів Єлізарову: “Дивно, бо в студії Єлізаров озвучували іншу причину, чому я повинен піти і не дратувати своєю присутністю Тимошенко. І, до речі, якщо я не маю відношення до тарифів і повинен піти, то яке відношення до тарифів має Ставнійчук, Юринець, Добродомов або Піскун, які залишилися в студії під час бенефісу Тимошенко?”

Читайте також: Скандал на “Шустері”: Лещенка вигнали з ефіру через Тимошенко.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook