fbpx
Події
У Сенаті США відбулася епохальна подія, яка доводить, що Путін-жалюгідний і дурний,- Слава Рабінович

Джеймс Меттіс, вибір Трампа на пост міністра оборони США і генерал з морських піхотинців, з’явився на сенатські слухання, на затвердження його на посаді, не менше підготовленим, ніж кандидат на пост держсекретаря днем ​​раніше.

На слуханнях в Сенаті він сказав, що зараз світовий правопорядок має найвищий ризик, з часів Другої Світової війни, бути зруйнованим, завдяки діям Росії та міжнародних терористичних груп. І що цьому треба протистояти всією потужністю США.

Він відкрито звинуватив Путіна в спробах розколоти і розвалити НАТО, і знову підкреслив, що і цьому необхідно протистояти всією потужністю США.

Скажу ще раз: це вибір Трампа на пост міністра оборони США. Не Маккейна, а Трампа.

Ось так, Володя. Засунь свій компромат собі в одне місце. Ти жалюгідний і дурний.

Ви тільки подумайте, це факт сьогоднішньої дійсності: на сенатських слуханнях затвердження на посаді держсекретаря США сенатори запитують кандидата, чи можна вважати Путіна (не президента РФ Путіна, а просто Путина) холоднокровним вбивцею і військовим злочинцем. Не настільки важлива сьогоднішня відповідь кандидата на пост держсекретаря, а сама постановка такого питання в стінах американського Сенату. По-моєму, це епохальна історична подія.

Читайте також: Трамп зізнався у гермофобії, спростовуючи розпусту в московському готелі

Джерело.

Related Post

facebook