Світ
У Росії затримано сина віце-президента Лукойлу (відео)

Син віце-президента російської компанії Лукойл Руслан Шамсуаров затриманий, його доставлять до суду, де буде вирішуватися питання про призначення йому адміністративного покарання.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на управління МВС Росії по Москві.

Шамусарова підозрюють у непокорі законному розпорядженню співробітника поліції (ч. 1 ст. 19.3 КоАП РФ). Сину віце-президента Лукойлу загрожує до 15 діб адміністративного арешту.

22 травня Руслан Шамсуаров і його друзі на Гелендвагені без номерів не зупинилися на вимогу поліцейського, після чого співробітники ДПС влаштували за ними багатогодинну погоню.

За кермом перебував Абдувахоб Маджидов, а Шамсуаров сидів на пасажирському сидінні і вів відеотрансляцію. Після зупинки автомобіля на водія склали протокол за їзду без номерів і відмову зупинитися.

Абдувахоб Маджидов заарештований на 15 діб за непокору розпорядженню співробітника поліції, а також засуджений до 200 годин обов’язкових робіт за їзду без прав (хоча сам він говорив, що права у нього є).

Ще один чоловік, який знаходився в Гелендвагені, Віктор Усков засуджений до 15 діб арешту за непокору законному розпорядженню співробітника поліції. Інший пасажир Мара Багдасарян заарештована на 10 діб.

Читайте також: У мережі знайшли фото зі студентського життя дітей Порошенка у Британії (фото).

Обережно, на відео присутня ненормативна лексика!

Читайте також: ФСБ затримала людину за коментар у “ВКонтакте” (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook